• Aydınlı Mh. Birlik Org. San. Böl. 5.Sk. No:7 Tuzla / İSTANBUL
  • + 90 216 378 64 21
  • yildiz@yildizpompa.com.tr
  • Pzt - Cum: 07:30 - 17:00

HAKKIMIZDA

Yıldız Pompa, sanayiyi yakından ilgilendiren viskoz ve yarı viskoz akışkanların transferi için içten eksantrik dişli pompalar, manyetik kaplinli pompalar, modül dişli pompalar, helis dişli pompalar, paletli pompalar ve lobe pompaları üretmektedir.

Yıldız Pompa’nın uzman kadro ve yılların deneyimiyle ürettiği dişli pompalar sektörde ;

Aşındırıcılar, Yapıştırıcılar ve Dolgular, Tarım Ürünleri, Asfalt (Bitüm), Bio-Dizel, İçecek, Kimyasal, Çikolata, Etanol, Yağlar, Fiber, Gıda, Yakıt ve Yakıt Yağlar, Yağlama, OEM Uygulamaları, Petrol Üretimi, Petrol Rafineri, Boyalar ve Kaplamalar, Kişisel Bakım Ürünleri, İlaç, Plastik, Polimerler, Poliüretan Köpük, Baskı Mürekkepleri, Kağıt, Soğutma, Kauçuk, Sabun ve Deterjan, Şeker v.b. ürün transfer ünitelerinde kullanılmaktadır.

Modern AR-GE laboratuarlarında ve modern teknolojik şartlarda üretim faaliyeti yürüten Yıldız Pompa, ürünlerinin kullanıma sunulduğu ana sektörler için lokomotif özellik göstermektedir. Üretim hedefi içinde olan sanayinin önemli sektörlerinde sağladığı hareket ve istihdam artışıyla da ülke ekonomisine güç kazandırmaktadır.

Yıldız Pompa, üretim ve satışta tecrübeli, uzman kadrosuyla sanayimizin ihtiyaç duyduğu her türlü dişli pompayı imal etme kapasitesiyle ve kaliteden taviz vermeyen güvenilir hizmet standardıyla iddiasını sürdürmektedir.

Kaliteli üretimi ile mükemmel işçiliğini , zamanında teslimat ve satış sonrası destekle birleştiren Yıldız Pompa kısa sürede konusunda lider olmuştur.

Yıldız Pompa, rekabetçi fiyatlarla Avrupa kalitesine sahip pompalarıyla her ulustan müşterilerine hizmet vermektedir.

Yıldız Pompa’nın ana prensibi sürekli gelişmektir. Çağdaş Teknolojik makinalar ile, yüksek kalitede pompalar üretmekteyiz.  Amacımız tasarımlarımızla, ürün yelpazemizle ve satış sonrası hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini arttırmaktır.

Yıldız Pompa’da hepsi iyi eğitimli ve kalifiye makina operatörleri ve montaj teknisyenleri olmak üzere 40 personel istihdam etmektedir. 6 mühendisi ile üretime destek vermektedir.

Kapalı alanımız yaklaşık olarak 5000 m2 dir. Tasarımda 3 boyutlu programlar kullanılarak özenli bir Ar-Ge çalışması yapılmaktadır. Üretimde CE Eksenli CNC Torna, Yatay İşleme Merkezi  gibi yüksek teknolojik makinalar ve CAM programı kullanmaktayız. Yıllık üretimimiz yaklaşık 3500 pompadır.

ISO 9001 standartlarında üretim yapıyoruz. Ürünlerimiz CE sertifikalıdır.

Sayısız pompalarımız gerek Türkiye gerekse dünya endüstrilerinde başarı ile çalışmaktadır. Burada uzun referans listesini vermek imkansız olacağından, özel talep halinde ilgilenen kişilere verilecektir.

GEÇMİŞİMİZ

1975

Pompa imalatına ilk adım

Kurucumuz Veli Öztürk pompa imalatına bu yıllarda başlamıştır. Günden güne tecrübesi artarak birçok tesiste sıkıntılı durumlara çözümler bulmuştur.
1988

Üretim ve teknik servis

Yurt dışından alınan birçok ürünün problemlerini çözmek artık çok kolaylaştı.
1993

Türkiye'nin tümüne hizmet

Hizmet sektör alanları arttırılarak Türkiye’nin her bir köşesine ulaşmak hedeflendi.
2007

YILDIZ POMPA'nın doğuşu

Uzun yılların tecrübesi birleşerek gücünü Dünya’ya duyurmaya başladı. Yıldız Pompa ithal edilen modelleri artık ihraç etmeye başladı. Kullanıcıların talepleri üzerine yeni projelere imzalar attı. Dev pompalar ve özel Manyetik Kaplinli Pompalar ile hizmetine tüm hızı ile devam ediyor…

YETENEKLİ YÖNETİCİLERİMİZ

Veli ÖZTÜRK

Yönetim Kurulu Başkanı

YILDIZ POMPA firmasının kurucu ortağı olarak sektöre yeni bir çözüm firması kazandırmıştır...

Akın ÖZTÜRK

Genel Müdür

YILDIZ POMPA'nın teknolojik gelişimi için çalışmalarına devam etmektedir...